tekst alternatywny

Najlepsze kuchnie – Tychy


Studio mebli Kuchnie Verle z siedzibą w Pszczynie niedaleko Tychów zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i fachową produkcją mebli kuchennych na wymiar zgodnie z indywidualnymi potrzebami oraz preferencjami klienta. Główny filar naszej działalności w mieście Tychy stanowi wysokiej jakości projektowanie i profesjonalne wykonawstwo kuchni na wymiar. W Tychach i innych miastach nasze realizacje obejmują kuchnie klasyczne, o bardzo tradycyjnej linii i wzornictwie oraz te bardzo nowoczesne, ekstrawaganckie czy nietuzinkowe.

Kuchnie na wymiar – Tychy i okolice

Mamy do dyspozycji bardzo bogatą i wyjątkową ofertę gamy kolorystycznej materiałów renomowanych producentów w naszej rodzimej branży meblarskiej, dzięki, którym możemy w pełni zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających i wybrednych klientów z okolic Tychów i nie tylko. Nasza oferta obejmuje jak największą jakość wykonania, niezaprzeczalnie piękną estetykę, wytrzymałą, długoletnią funkcjonalność, najwyższy komfort użytkowania, a także konkurencyjną, atrakcyjną cenę – jest to więc idealna oferta kuchni w Tychach i nie tylko. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym klientom w pełni profesjonalne doradztwo, precyzyjne pomiary, zapierający dech w piersi projekt, szybki transport oraz porządny montaż. Udzielimy rad w zakresie układania glazury oraz gdzie zlokalizowane powinny być podłączenia mediów.

Meble kuchenne na wymiar – Tychy

Przyjmujemy wszelkie propozycje oraz sugestie naszych klientów, dostosowując się, jak tylko jest to możliwe, w trakcie całego trwającego procesu produkcji. Na naszej internetowej stronie mogą się Państwo zapoznać z przykładowymi, wykonanymi już przez nas realizacjami mebli, a także wzornikami materiałów wykorzystywanych do produkcji naszych mebli. Prezentujemy meble kuchenne na wymiar Tychy oraz akcesoria kuchenne, które z pewnością Państwa zainteresują. Serdecznie zapraszamy do telefonicznego, mailowego lub osobistego kontaktu z naszą firmą w celu omówienia wszystkich szczegółów, lub tylko ogólnego zarysu, w zależności, na jakim etapie są Państwo, jeśli chodzi o meble kuchenne na wymiar.

Zobacz także

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą w innych miastach – Kuchnie Pszczyna, Kuchnie Bielsko-Biała i Kuchnie Żory


Kontakt

masz pytania? napisz

Kuchnie Verle

Studio Kuchni Verle
43-200 Pszczyna, ul. Rybnicka 13
Tel: 690 692 693
Mail: studio@kuchnieverle.pl
Facebook: fb/kuchnieverle

Godziny otwarcia
pon – pt 9:00 – 18:00
sobota 9:00 – 14:00

Właściciel:
Bawer Sp. z o.o. Spółka komandytowa
43-200 Pszczyna, ul. Rybnicka 13
NIP: 638-182-88-67

Copyright © 2018 by kuchnieverle.pl / All Right Reserved
Design & Code by Foxstudio Polityka prywatności / cookies