Producent Miele

Miele to obietnica najwyższej jakości, funkcjonalności i innowacyjności. Od przeszło wieku udowadnia, że liczy się przede wszystkim jakość w produkcji piekarników, płyt grzewczych, ekspresów do kawy, chłodziarek, zmywarek i wielu innych produktów gospodarstwa domowego.

Marka Miele od 1899 r. jest synonimem najwyższej jakości produktów oraz obsługi klientów. Nasze doświadczenie i wiedza są budowane i przekazywane z pokolenia na
pokolenie. O jakości naszych urządzeń świadczą miliony zadowolonych klientów oraz wysokie miejsca w testach przeprowadzanych przez niezależne instytuty.

Firma Miele od ponad stulecia słynie z niezwykle wymagających procedur testowania swoich produktów. Dzięki temu ich jakość i trwałość, zaawansowanie technologiczne, innowacyjność oraz funkcjonalność są punktem odniesienia dla innych producentów urządzeń gospodarstwa domowego. Testujemy urządzenia na 20 lat użytkowania i tylko te, które sprostają wysokim wymaganiom trafiają na linię produkcyjną. Nasze produkty to obietnica najwyższej jakości oraz pewność, iż wybór Miele to dobrze podjęta decyzja.

W wielu krajach Miele jest najbardziej pożądaną marką w swojej branży. Na rodzimym rynku niemieckim odznaczona została mianem najlepszej marki wszystkich czasów („best brand ever“). Nagroda ta potwierdziła nasze bezkompromisowe podejście do jakości naszych produktów, ochrony środowiska naturalnego oraz obsługi naszych klientów.

Oferujemy wszystkie modele tego producenta dostępne na naszym rynku, dla Państwa dobierzemy odpowiedni model spełniający Państwa oczekiwania.

Poniżej sprzęt tej marki dostępny w naszych salonach jako ekspozycja:

 

Oferta Pakowarki próżniowe

Oferta Pozostałe

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, ta strona używa cookies. Dowiedz się, jak używamy cookies i jak można zmienić swoje ustawienia.