Producent Bora

Projektowanie kuchni jest trudnym zadaniem. Musi być ona przemyślana, aby ułatwiać codziennie czynności. Najczęściej problemem jest mała kuchnia, w której okap kuchenny zajmuje dużo miejsca. Dlatego proponujemy rozwiązanie, które z powodzeniem zastępuje standardowy wyciąg oparów, a równocześnie jest nowoczesne i stylowe. Warto go rozważyć projektując kuchnie indukcyjne pod zabudowę.

System Bora – płyta grzewcza z wyciągiem kuchennym w jednym
Kuchnia bez okapu jest łatwa do osiągnięcia, dzięki naszemu systemowi płyty grzewczej z wyciągiem oparów. Okap blatowy Bora został tak zaprojektowany, by nie zwracać na siebie uwagi. Jest cichy, dyskretny, a dzięki dużym strefom grzewczym nie przeszkadza podczas gotowania. Firma Bora zadbała także o łatwą obsługę oraz bezproblemowe czyszczenie.

Cichy wyciąg oparów zamiast okapu kuchennego
Standardowy wyciąg kuchenny zawieszony nad kuchenką jest wyposażony w silniki o odpowiedniej mocy. Dzięki nim zasysa opary unoszące się znad kuchenki, równocześnie zapobiegając ich rozprzestrzenianiu się. Okap wiszący znajduje się około 70 cm nad kuchenką, musi więc zassać dużą ilość powietrza. Płyta indukcyjna z wyciągiem zasysa powietrze znajdujące się bezpośrednio nad kuchenką. Nie wymaga tak dużej mocy, ponieważ znajduje się bezpośrednio przy oparach, jakie ma pochłonąć. Dzięki temu system Bora jest równocześnie cichy i wydajny.

Bora GP4
W dzisiejszych czasach opary z gotowania wyciągane są w dół. Oto zasada BORA w postaci wydajnej, indukcyjnej płyty grzewczej oraz efektywnego wyciągu oparów. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom BORA GP4 oferuje wiele miejsca do przechowywania, umożliwiając realizację wielkich marzeń nawet w małych kuchniach. Centralny panel sterowania steruje czterema dużymi polami grzewczymi oraz wyciągiem. Wyjątkowy wzór na wysokiej jakości ceramice szklanej marki Schott już na pierwszy rzut oka sygnalizuje: to rewolucja made in Germany – specjalnie dla Twojej kuchni.

Bora BASIC
Łączy w sobie płytę grzewczą z wyciągiem oparów. Możemy wybrać pomiędzy powietrzem odprowadzanym a powietrzem krążącym w obwodzie zamkniętym. Bora BASIC to zarówno mała płyta indukcyjna, jak i pokaźna kuchenka pod zabudowę.

Bora CLASSIC
Panele grzewcze i wyciąg oparów sterowane są poprzez inteligentny panel dotykowy. Płyty grzewcze montujemy na równi z blatem, dzięki czemu tworzą idealną, jednolitą całość.

Bora PURE
To płyta indukcyjna grzewcza z wyciągiem z oparów z powietrzem odprowadzanym lub w obwodzie zamkniętym. Bora PURE może być personalizowana z dodatkiem własnych akcentów.

Bora X PURE
Oprócz odprowadzania oparów posiada powiększoną powierzchnię do gotowania na płycie indukcyjnej. Zapewnia ona równomierne rozkładanie ciepła.

Bora PROFESSIONAL 3.0
BORA Professional jest kombinacją wysokiej jakości wyciągu oparów z płytą grzewczą o dużej mocy.

 

Oferujemy wszystkie modele tego producenta dostępne na naszym rynku, dla Państwa dobierzemy odpowiedni model spełniający Państwa oczekiwania.

Poniżej sprzęt tej marki dostępny w naszych salonach jako ekspozycja:

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, ta strona używa cookies. Dowiedz się, jak używamy cookies i jak można zmienić swoje ustawienia.