Producent Solgaz

Płyty gazowe Solgaz stały się prawdziwym hitem. Posiadają one bowiem specjalne palniki, które umieszczone zostały pod płytą ceramiczną. Zapewnia to świetny wygląd oraz znacznie ułatwia ich czyszczenie.
Płyta gazowa pod szkłem firmy Solgaz to także rozwiązanie niezwykle oszczędne. Według zapewnień producenta zużywają one bowiem aż do 50% mniej gazu niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnych urządzeń. Płyta grzewcza gazowa Solgaz nagrzewana jest przez palniki jedynie w wyznaczonych miejscach – pozwala to na zminimalizowanie start ciepła. Produkty te są nie tylko bardziej ekonomiczne, ale i ekologiczne niż ich zwykłe odpowiedniki. Zużywają one minimalną ilość energii elektrycznej, a także produkują dużo mniej tlenku węgla. Producent przy projektowaniu swoich kuchenek gazowych nie zapomniał także o kwestii bezpieczeństwa. Urządzenia Solgaz nie emitują otwartego płomienia, co eliminuje ryzyko przypadkowego podpalenia. Kuchenki te posiadają także podwójne zabezpieczenie chroniące przed uciekaniem gazu. Warto wspomnieć także o polach grzewczych, które w momencie nagrzania się zmieniają swój kolor na czerwony.

Produkty które dziś oferuje Solgaz:

  • Płyty gazowe typu gaz pod szkłem
  • Płyty indukcyjne
  • Piekarniki
  • Inteligentne okapy

 

Oferujemy wszystkie modele tego producenta dostępne na naszym rynku, dla Państwa dobierzemy odpowiedni model spełniający Państwa oczekiwania.

Poniżej sprzęt tej marki dostępny w naszych salonach jako ekspozycja:

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, ta strona używa cookies. Dowiedz się, jak używamy cookies i jak można zmienić swoje ustawienia.