Producent Franke

Wyobraź sobie kuchnię, w której wszystko ze sobą współpracuje, świetnie wygląda i ma określony cel. Kuchnię, w której wszystkie jej komponenty zostały zaprojektowane tak, aby bardziej cieszyć się dniem. To jest właśnie podejście przyjęte w firmie Franke do projektowania systemów kuchennych. Wkładają wiele wysiłku, by rozwiązania zapewniały idealną równowagę pomiędzy stylem, wygodą i funkcjonalnością kuchni.

Uwielbiasz minimalizm? Czy raczej preferujesz śmiałe kolory i kształty? Dzięki Franke nie musisz się decydować na jedną opcję. Firma daje szeroką gamę faktur, kolorów i materiałów do wyboru, można dopasować kuchnię do pragnień i uzupełnić styl.

Przez ponad 100 lat bezustannie udoskonala swoje produkty i usługi, a także wprowadza do nich innowacje. Taka historia i doświadczenie pomogły w zaprojektowaniu i stworzeniu rozwiązań dla kuchni i produktów, które sprawdzają się dzień w dzień w ponad 100 milionach gospodarstw domowych na całym świecie.

Produkty i systemy projektowane, aby były zarówno piękne, jak i proste w użytkowaniu. Ponieważ Franke korzysta wyłącznie ze starannie wybranych materiałów i najnowszych metod produkcji, można mieć pewność, że Państwa kuchnia została stworzona, by służyć przez lata.

Franke to firma, w której ważni są ludzie. Zadaniem jest zainspirowanie, ale również zadziwienie klienta. Dlatego właśnie tworzy produkty, które budzą uśmiech i poczucie bycia kimś szczególnym. Frnakje oferuje produkty, które naprawdę ułatwią i poprawią życie. Właśnie dlatego dążą do tego, by zapewnić Państwu wspaniałe samopoczucie — Make It Wonderful.

 

Oferujemy wszystkie modele tego producenta dostępne na naszym rynku, dla Państwa dobierzemy odpowiedni model spełniający Państwa oczekiwania.

Poniżej produkty tej marki dostępne w naszych salonach jako ekspozycja:

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, ta strona używa cookies. Dowiedz się, jak używamy cookies i jak można zmienić swoje ustawienia.