Producent Velge

Produkty Velge to okapy najwyższej jakości. Inspiracją do powstania okapów o tak wyjątkowym designie była przyroda i specyfika norweskiej krainy.

Pragnienie doświadczenia na własnej skórze czegoś niezwykłego i nowego, skłania w kierunku poszukiwania niestandardowych rozwiązań. Velge już na starcie wyklucza wszystko co zwyczajne, stereotypowe, stawia na indywidualizm. Nieustannie podnosi poprzeczkę w dziedzinie kuchennych innowacji technologicznych i estetycznych.

Kreuje świadomość potrzeb w zakresie wyposażenia, jednocześnie motywując do poszukiwania rozwiązań, które wzbogaciłyby codzienność o całkowicie nową jakość. Unikatowość Velge jest minimalistyczna. Prostota linii podąża surowym szlakiem wytyczonym przez piękno i autentyczność norweskiego krajobrazu.

Velge to sugestia, nieodparte pragnienie by poszukiwać niecodziennych rozwiązań, by stale sięgać dalej i chłonąć żywe inspiracje a jednocześnie korzystać w pewnych elementach procesu twórczego z rozwiązań, które spełnią nasze potrzeby i oczekiwania.

Velge to nowy wymiar wzoru na środowisko kuchni. Nowe spojrzenie na urządzenia jak również elementy wyposażenia kompleksowej zabudowy. Nasze wzory to odzwierciedlenie wysokiej klasy wzornictwa a zarazem normy funkcjonalne zawarte w rzeźbie każdego produktu.

 

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, ta strona używa cookies. Dowiedz się, jak używamy cookies i jak można zmienić swoje ustawienia.