Producent Villeroy & Boch

Od czasu utworzenia firmy przeszło 265 lat temu w samym środku Europy Villeroy & Boch stała się jedną z wiodących marek w branży sanitarnej, czerpiącą doświadczenie ze swojej długoletniej tradycji. Od chwili powstania fabryki dużo się zmieniło. Długa i usiana sukcesami historia to dowód na to, że firma Villeroy & Boch zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i stale pracuje nad udoskonaleniem swoich produktów.

Dzisiaj marka Villeroy & Boch jest przede wszystkim synonimem umiejętnego połączenia funkcjonalności, komfortu i wzornictwa. Poprzez ciągłe starania oraz wykorzystywanie szans i podejmowanie wyzwań firmie Villeroy & Boch udaje się podsuwać klientom nowe pomysły i zachwycać ich wyjątkowymi kolekcjami. Wiele kolekcji i produktów Villeroy & Boch otrzymało nagrody za wzornictwo.

 

Oferujemy wszystkie modele tego producenta dostępne na naszym rynku, dla Państwa dobierzemy odpowiedni model spełniający Państwa oczekiwania.

Poniżej produkty tej marki dostępne w naszych salonach jako ekspozycja:

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, ta strona używa cookies. Dowiedz się, jak używamy cookies i jak można zmienić swoje ustawienia.