Producent NeoLith

Neolith® to pionierska, kompaktowa i spiekana powierzchnia nowej rewolucyjnej kategorii produktów, która powstała w obecnej dekadzie, aby sprostać najbardziej ekstremalnym wymaganiom architektonicznym.

Neolith® jest efektem doboru najlepszych surowców oraz zastosowania rewolucyjnego, technologicznie zaawansowanego procesu produkcyjnego zwanego „spiekaniem”.

Dzięki tym czynnościom, jak również licznym, szczegółowym kontrolom jakości prowadzonym na wszystkich etapach łańcucha produkcyjnego, uzyskiwana jest kompaktowa powierzchnia w dużym formacie, o minimalnej grubości i wyjątkowych właściwościach.

Neolith® Sintered Slab Tiles: wyprodukowany w Hiszpanii przez TheSize, jest to materiał w 100% naturalny, wykazujący wyjątkowe właściwości fizyko-mechaniczne, które idealnie nadają się do nieskończonej liczby zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Gdzie można stosować Neolith®? To jedno z najczęstszych pytań. Odpowiedź jest bardzo prosta … gdziekolwiek chcesz, wyobraźnia jest granicą. Wszechstronność, różnorodność wzorów i wykończeń oraz zróżnicowanie grubości czynią z Neolith® elastyczną powierzchnię nadającą się do wszelkich zastosowań.

 

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, ta strona używa cookies. Dowiedz się, jak używamy cookies i jak można zmienić swoje ustawienia.