Producent Samsung

Z Samsung stworzysz kuchnię doskonałą.

Wybierz AGD do zabudowy Samsung i ciesz się funkcjonalną kuchnią – poznaj lodówki do zabudowy, piekarniki do zabudowy, zmywarki do zabudowy, okapy podszafkowe i płyty elektryczne Samsung!

Produkty:

  • Piekarniki parowe
  • Piekarniki do zabudowy
  • Piekarniki kompaktowe
  • Mikrofalówki
  • Płyty grzewcze
  • Okapy
  • Lodówki
  • Zmywarki

Piekarniki
Infinite Line™
Nowa linia do zabudowy
Piekarniki z funkcją gotowania na parze dotychczas były kojarzone głównie z wyposażeniem wykwintnych restauracji. Potrawy przygotowane w tych urządzeniach zachowują wartości odżywcze, większość witamin oraz oryginalną strukturę składników. Posiadając nowy piekarnik Samsung z kolekcji Infinite Line™ poczujesz się jak prawdziwy szef kuchni i zachwycisz swoich bliskich zdrowymi daniami. Wśród urządzeń sygnowanych linią Infinite znajdziesz m.in. piekarniki Dual Cook Real Steam i Dual Cook Steam Assist.

Piekarniki
do zabudowy
Dual Cook Flex™
Piekarnik Dual Cook Flex™ zapewnia większą elastyczność oraz oszczędność energii. Drzwi piekarnika możesz otworzyć w całości lub do połowy, w zależności od swoich potrzeb.Takie rozwiązanie pozawala na swobodny dostęp do potrawy umieszczonej w górnej komorze bez ryzyka utraty ciepła w dolnej strefie pieczenia.

Piekarniki kompaktowe
Połączenie piekarnika i mikrofalówki
Gotuj częściej i więcej. Piekarnik ma pojemność aż 50 litrów, dzięki czemu pozwala na przygotowywanie dużych porcji jedzenia lub kilku potraw jednocześnie.

Szuflady podgrzewające
Idealnie pasują do kompaktowych piekarników Samsung. Dzięki nim możesz przechować potrawy w idealnej temperaturze. Wszystko, co ugotujesz, zachowuje walory świeżo przyrządzonych potraw – aż do momentu podania. Szufladę możesz używać do rozmrażania składników czy podgrzewania talerzy. To też idealne miejsce do wyrastania ciast drożdżowych – dzięki pełnej regulacji temperatury w środku.

Kuchenki mikrofalowe
Kuchenki mikrofalowe to gwarancja wydajności i dobrego stylu w Twojej kuchni. Szybko przygotujesz w nich zdrowe i chrupiące potrawy dzięki wielu innowacyjnym funkcjom, takim jak: opiekanie na chrupko, gotowanie na parze, szybkie rozmrażanie czy oszczędzanie energii w trybie eko. Emalia ceramiczna mikrofalówek Samsung pomaga zachować higieniczną czystość, a przy tym elegancko wygląda w każdym wnętrzu. Jest też niezwykle trwała, o wiele odporniejsza na zarysowania niż np. stal nierdzewna, standardowo stosowana w kuchenkach mikrofalowych.

Płyty grzewcze
Technologia Virtual Flame™
Dzięki technologii Virtual Flame™ wbudowane w płytę diody LED emitują na ściankach garnka światło przypominające płomień, który dostosowuje się do wybranej mocy, zmieniając swoją wysokość i barwę.

Okapy
Wysoka wydajność i czyste powietrze w kuchni
Dobrze działająca wentylacja jest niezbędna do skutecznego usuwania nieprzyjemnych zapachów. System wentylacyjny okapów Samsung jest wydajny, cichy, a dzięki funkcji Booster szybko odświeża powietrze. Jego siła ssąca sprawia, że kuchenne opary oraz dym błyskawicznie znikają z kuchni.

Lodówki do zabudowy
Twin Cooling™
Technologia Twin Cooling™ zastosowana w lodówkach Samsung pozwoli zachować świeżość ulubionych produktów na dłużej. Działające zarówno w chłodziarce, jak i w zamrażalniku dwa całkowicie niezależne obiegi powietrza utrzymują stałą temperaturę i wysoki poziom wilgotności wewnątrz urządzenia, co daje bardziej precyzyjne chłodzenie i nie dopuszcza do mieszania się zapachów.

Zmywarki do zabudowy
Czyste i suche naczynia już w godzinę
W zależności od modelu już w 55 lub 60 minut zmywarka przeprowadzi pełny cykl zmywania i suszenia. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się w przypadku mniej zabrudzonych naczyń. Jeśli naprawdę zależy Ci na czasie, wybierz Program ekspresowy, a naczynia będą umyte już w 37 minut bez suszenia.

 

Oferujemy wszystkie modele tego producenta dostępne na naszym rynku, dla Państwa dobierzemy odpowiedni model spełniający Państwa oczekiwania.

Poniżej sprzęt tej marki dostępny w naszych salonach jako ekspozycja:

 

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, ta strona używa cookies. Dowiedz się, jak używamy cookies i jak można zmienić swoje ustawienia.