Producent Pyramis

PYRAMIS to jeden z wiodących dostawców zlewozmywaków ze stali nierdzewnej, który produkuje ponad 1 500 000 zlewozmywaków rocznie i eksportuje niemal 97% własnej produkcji.

Czerpiąc ze swojego dziedzictwa i długiego doświadczenia oraz podążając za korporacyjną wizją, grupa Pyramis rozszerzyła zasoby produkcyjne o nowoczesny zakład produkujący zlewozmywaki granitowe. Nowy zakład produkcyjny zlokalizowany w przemysłowym regionie w północnej Grecji to rezultat inwestycji o początkowej wartości przewyższającej 1 mln euro, a jego początkowa wydajność produkcyjna przewyższa 40 tys. zlewozmywaków rocznie. Połączenie wysokiej jakości materiałów, dużego potencjału badawczo-rozwojowego oraz najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn pozwala PYRAMIS rozszerzać ofertę o coraz większy wybór zlewozmywaków granitowych.

Misją przedsiębiorstwa jest projektowanie i dostarczanie zintegrowanych rozwiązań do kuchni i łazienek, charakteryzujących się wysoką jakością, funkcjonalnością i wartością dodaną oraz uzupełnianych przez usługi świadczone przez spółkę z ludzką twarzą, dbającą o środowisko naturalne.

Podstawą naszej działalności jest pasja w dążeniu do doskonałości, upór i optymizm (nawet w niezbyt sprzyjających warunkach rynkowych), przywiązanie do wyznawanych wartości i założonych celów, chęć przezwyciężania bieżących ograniczeń, zamiłowanie do tego, co robimy, a także szacunek dla klientów, dostawców i pracowników. Punktem wyjścia dla wszelkich działań podejmowanych przez Pyramis jest założenie, że wszystko da się poprawić!

 

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, ta strona używa cookies. Dowiedz się, jak używamy cookies i jak można zmienić swoje ustawienia.