Producent Kernau

KERNAU to polska marka z wieloletnim doświadczeniem oferująca nowoczesny sprzęt AGD i RTV. Na bieżąco odpowiada na potrzeby polskich konsumentów i dzięki temu osiągnęła ugruntowaną pozycję na rynku. Przekazywana z pokolenia na pokolenie bogata wiedza, tradycja oraz rozwinięta sieć sprzedaży i profesjonalne zaplecze techniczne stanowią mocny fundament.

Pozwalają wyznaczać ambitne cele na przyszłość. Dbając o klientów tworzymą ofertę w taki sposób, by umożliwić im wyposażenie domu w piękne i funkcjonalne produkty. Najważniejsza jest dla marki wygoda użytkowania urządzeń marki KERNAU, ich niezawodność oraz dbałość o ekologię.

Produkty cechujące się niskim zużyciem prądu i wody, wszystko po to, by zadbać o portfele ich użytkowników oraz o środowisko naturalne. To dla nas bardzo ważne.

Poprzez 30 lat działalności w branży nabyli doświadczenie oraz wiedze, która pozwala zadbać o najwyższą klasę oferty.

Stawiają na europejską jakość, współpracują z polskimi, niemieckimi, francuskimi, włoskimi oraz hiszpańskimi fabrykami. Pozwala to spełniać wysokie oczekiwania w zakresie parametrów technicznych, jak i wzornictwa.

 

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, ta strona używa cookies. Dowiedz się, jak używamy cookies i jak można zmienić swoje ustawienia.