tekst alternatywny

Kuchnie Żory


Kuchnie na wymiar – Żory i okolice

Nowoczesny design oraz najwyższa funkcjonalność, czyli nasze meble kuchenne na wymiar – Żory. Jako producent mebli kuchennych, tworzymy profesjonalne projekty kuchni, a następnie je realizujemy w Żorach, dostarczając produkty najwyższej jakości. Współpracujemy nie tylko z klientami indywidualnymi z Żor, ale także z firmami, instytucjami, zakładami i innymi przedsiębiorstwami. Nasze kuchnie na wymiar – Żory – wyróżniają się najwyższą trwałością, funkcjonalnością i unikalnością, co sprawia, że są jedyne w swoim rodzaju. Dodatkowo do każdego klienta stosujemy indywidualne podejście, jesteśmy otwarci na propozycje. Wycena, projekt, realizacja, dostawa, montaż to etapy, pomiędzy którymi przechodzimy szybko i płynnie. Tworzone przez nas meble na wymiar – Żory – spotykają się z dużym uznaniem naszych klientów. Nasze projekty, a następnie realizacje doceniane są za jakość wykonania oraz precyzję – naszymi kuchniami na wymiar można się więc cieszyć przez wiele lat.

Piękne meble kuchenne – Żory – na indywidualne zamówienie

Meble wykonujemy u siebie, ale posiadamy również własne biuro projektowe z wykwalifikowanymi, doświadczonymi projektantami, którzy będą Wam towarzyszyć na etapie tworzenia zarysu Waszej przyszłej kuchni. Kuchnie Żory charakteryzują się najwyższą jakością, dzięki czemu będą Wam wiernie i dobrze służyć przez naprawdę wiele lat, w swojej nienagannej prezencji. Konsultujemy się z Wami na każdym etapie produkcji, dzięki czemu macie niemal stały wgląd w prace i postępy. Wybierzcie najlepsze rozwiązania i stwórzcie z nami swoje meble kuchenne – Żory to nie jedyne miasto, na którego terenie działamy, dlatego koniecznie sprawdźcie naszą stronę internetową i miasta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Zobacz także

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą w innych miastach – Kuchnie Pszczyna, Kuchnie Bielsko-Biała i Kuchnie Tychy


Kontakt

masz pytania? napisz

Kuchnie Verle

Studio Kuchni Verle PSZCZYNA
43-200 Pszczyna, ul. Rybnicka 13
Tel: 690 692 693
Mail: studio@kuchnieverle.pl

Studio Kuchni Verle KATOWICE
40-315 Katowice, al. Roździeńskiego 212 (salon KLER)
Tel: 690 692 693
Mail: katowice@kuchnieverle.pl

Facebook: fb/kuchnieverle

Godziny otwarcia
pon – pt 9:00 – 18:00
sobota 9:00 – 14:00

Właściciel:
Bawer Sp. z o.o. Spółka komandytowa
43-200 Pszczyna, ul. Rybnicka 13
NIP: 638-182-88-67

Copyright © 2018 by kuchnieverle.pl / All Right Reserved
Design & Code by Foxstudio Polityka prywatności / cookies