Ekspozycja Wygląd szkła? Tytanowy matowy? to tylko salon

Niezwykły wygląd szkła z lekko metalicznym połyskiem. Najlepsze warunki dla uzyskania ekskluzywnych frontów o interesującym wyglądzie, podkreślonym przez geometrię krawędzi.

Połączenie frontów z serii Artis i Structura Dąb Hawana stwarza interesującą kompozycję między nowoczesnym stylem a naturalnym urokiem.

Fronty z serii Artis charakteryzują się eleganckim designem, imitacją szkła i lśniącą powierzchnią, co nadaje im nowoczesny i ekskluzywny wygląd. Ich minimalistyczne wzornictwo i wysoka jakość wykonania doskonale współgrają z nowoczesnym wystrojem wnętrz. Fronty z serii Artis mogą być zastosowane na szafkach, szufladach lub półkach, tworząc efektowne punkty centralne w salonie.

Natomiast fronty z serii Structura Dąb Hawana reprezentują naturalny urok drewna. Ich tekstura, kolor i wykończenie imitują dąb Hawana, co dodaje wnętrzu salonu ciepła, przytulności i naturalnego piękna. Fronty te są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które odzwierciedlają autentyczność drewna, a jednocześnie są trwałe i łatwe w utrzymaniu.

To właśnie oferują fronty z serii Artis w połączeniu z naturą czyli frontem z serii Structura Dąb Hawana daje wspaniały efekt, który mogą Państwo zobaczyć na żywo w salonie w Gliwicach.

Blat w kolorze frontów jest możliwy do wykonania dzięki posiadaniu w ofercie materiału w tym samym kolorze jako blat. To właśnie spotkacie Państwo w tej propozycji.

Galeria ekspozycji

Wygląd szkła? Tytanowy matowy? to tylko salon
Wygląd szkła? Tytanowy matowy? to tylko salon

Użyte materiały

APL 097

Dąb havana imitacja
Havana oak reproduction
Blat

UCHWYT LISTWOWY DO PRZYKRĘCANIA N820 / CZARNY

Uchwyty
W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, ta strona używa cookies. Dowiedz się, jak używamy cookies i jak można zmienić swoje ustawienia.