Ekspozycja Czarna elegancja

Czarna kuchnia to idealne rozwiązanie do nowoczesnych i eleganckich wnętrz. Jest ona przeznaczona przede wszystkim dla świadomych klientów, którzy zdają sobie sprawę, że jest bardziej wymagająca niżeli taka o jasnych frontach.

Ekspozycja z przewagą czerni została uzupełniona o drewniane fronty, które idealnie się uzupełniają i dodają wnętrzu przytulności. Blat jak i przestrzeń między meblami została wykończona tym samym materiałem w odcieniu ciepłego betonu co dodało lekkości całej zabudowie. Zastosowanie blatu z serii Xtra dało nam możliwość osadzenia zlewu oraz płyty indukcyjnej na równi z blatem co jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem. Należy pamiętać, aby przy takiej aranżacji odpowiednio dobrać oświetlenie, ponieważ czerń bardziej pochłania światło niż je odbija. Warto w takiej sytuacji skorzystać z pomocy projektanta, który ma odpowiednią wiedzę i stworzy kuchnie, która nie tylko będzie wyglądać, ale także będzie praktyczna i zaprojektowana z myślą o preferencjach klienta.

Niespotykanym rozwiązaniem, które możemy tu jeszcze zauważyć jest zabudowanie w ścianie piekarnika konwekcyjnego marki BORA. Zazwyczaj piekarnik znajduje się pod płytą lub w wysokiej zabudowie meblowej. Tutaj, dość że mieści się on w ścianie to w dodatku częściowo z niej wystaje. Warto czasem pokusić się o niecodzienne rozwiązania, które dodają oryginalności naszym wnętrzom.

Galeria ekspozycji

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, ta strona używa cookies. Dowiedz się, jak używamy cookies i jak można zmienić swoje ustawienia.